Aktualijos, Pareiškimai, PIRMININKAS|

Praėjus penkioms valandoms po šios P. Gražulio kalbos 12 val. iš Seimo tribūnos, konservatoriai pagaliau leido lietuvių kilmės Rusijos piliečiams, bėgantiems nuo mobilizacijos, patekti į Lietuvą.
P. Gražulis: jie išgirdo mano argumentus – ne tik padėsime tautiečiams, bet ir susilpninsime Putino armiją:
BNS 17:11 : Vidaus reikalų ministrės Agnės Bilotaitės vadovaujamas Nepaprastosios padėties valdymo koordinavimo komitetas apsvarstęs galimas Rusijoje paskelbtos mobilizacijos pasekmes bei pastarųjų dienų migracijos iš Rusijos tendencijas, NUSPRENDĖ PATIKSLINTI VALSTYBĖS SIENOS KIRTIMO TVARKĄ: ir toliau į Lietuvą nebus įleidžiami Vyriausybės nustatytų kriterijų neatitinkantys asmenys, IŠSKYRUS LIETUVIŲ KILMĘ PATVIRTINANTĮ AR TEISĘ ATKURTI LIETUVOS RESPUBLIKOS PILIETYBĖS PAŽYMĖJIMĄ TURINČIUS ASMENIS bei nelydimus nepilnamečius.
https://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/patikslino-sienos-kirtimo-tvarka-nurode-kurie-rusijos-pilieciai-bus-ileidziami-i-lietuva.d?id=91366515
Nors ji dar 15 val. aiškino, kad šiuo klausimu turi priimti sprendimą URM – be G. Landsbergio nė žingsnio, kad ir kas bebūtų!
Bet kokiu atveju atkaklios P. Gražulio ir visos Tautos ir teisingumo (centristų, tautininkų) sąjungos kovos tautiečiai gaus prieglobstį ir kartu Rusijos armija Ukrainoje bus silpnesnė! Valio!

Comments are closed.

Close Search Window