Aktualijos|

Parlamentaras Naglis Puteikis (© DELFI / Andrius Ufartas) ir Prezidentė Dalia Grybauskaitė (fotomontažas)

Ketvirtadienį, Lietuvos Respublikos Seimo spaudos konferencijų salėje, Centro partijos „Gerovės Lietuva“ lyderis, parlamentaras Naglis Puteikis su bendražygiais – žurnaliste, redaktore, tiriamosios žurnalistikos laidų vedėja, politike Rūta Janutiene bei žurnalistu, redaktoriumi, prodiuseriu, televizijos laidų vedėju, politiku Kristupu Krivicku – surengė spaudos konferenciją. Jos metu žinomi žmonės pristatė iškarpą iš interviu su režisieriumi Donatu Ulvydu – esą (?) jis gavo Prezidentės Dalios Grybauskaitės patvirtinimą, kad ši mokėsi KGB mokykloje. Pats Donatas Ulvydas „feisbuke“ savo žodžius paaiškino (?) dar trečiadienį ir juos atsiėmė. Kaip matome, klausimų yra daugiau negu atsakymų.

Centro partijos „Gerovės Lietuva“ Politinės Tarybos pirmininkas Kristupas Krivickas susirinkusiems pademonstravo ištrauką iš laidos „Laikykitės ten“ interviu su Donatu Ulvydu. Praėjusiais metais režisierius pristatė filmą apie Prezidentę Dalią Grybauskaitę ir pasakojo apie jo kūrimo aplinkybes, susitikimus su žiūrovais po filmo premjeros.

„Manęs kažkas auditorijoj mėgdavo paklausti, tai o kurgi ta KGB mokykla. Na, o ką apie KGB mokyklą galima pasakyti? Ji pasakė: taip, aš ten mokiausi“, – lyg cituodamas Dalią Grybauskaitę interviu metu kalbėjo Donatas Ulvydas.

Minėtos spaudos konferencijos iniciatoriai aiškino, kad Prezidentė nuslėpusi faktą, jog neva (?) mokėsi KGB mokykloje, pažeidė Prezidento rinkimų įstatymą, ir siūlė dėl to kurti specialią Seimo komisiją. Neva gandų, kad Prezidentė Dalia Grybauskaitė mokėsi KGB kursuose Leningrade, buvo ir seniau, tačiau dar 2013 metais buvęs Valstybės saugumo departamento vadovas Jurgis Jurgelis tai paneigė ir patikino, kad tokių kursų Leningrade net nebuvo, todėl Centro partijai „Gerovės Lietuva“ nebelieka nieko kito, kaip tik imtis visų įmanomų priemonių Lietuvos žmonėms atskleisti buvusius ir esamus komunistus bei KGB „klapčiukus“.

(iš dalies pasiremta naujienų portalo „15min.lt“ informacija)

Comments are closed.

Close Search Window