Aktualijos|

„Tai nuspręsta šeštadienį vykusiame partijos suvažiavime, 15min patvirtino Centro partijos pirmininkas, Seimo narys Naglis Puteikis.

„Padarėme visus reikalingus sprendimus, kad pasiruoštume 2020 m. Seimo rinkimams. Atnaujinome partijos pavadinimą. Dabar ji vadinsis Centro partija – Gerovės Lietuva“, – šeštadienį sakė Naglis Puteikis.

Pasak jo, svarbiausi partijos tikslai bus pasisakyti už mokesčius bankams, didiesiems prekybos tinklams ir visas kitas pajamų nelygybę mažinančias priemones.

Klausiamas, kam reikėjo keisti partijos pavadinimą ir ar rinkėjai nesusipainios tarp visų politinių jėgų, siūlančių gerovę, Naglis Puteikis sakė, kad šis terminas geriausiai apibūdina rūpestį mažas pajamas gaunančiais piliečiais. „Padarysime viską, kad nepasiklystų (tarp panašių pavadinimų – red. past.)“, – sakė Naglis Puteikis ir teigė, kad naujas pavadinimas jau yra rezervuotas Registrų centre.

<…>

Naglis Puteikis tikino, kad Centro partija ieškos politinių sąjungininkų, tačiau tik su ta sąlyga, kad partija būtų tų sąjungų ašis. „Būsime stuburu, stulpu ir pagrindine konstrukcija“, – aiškino jis.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/naujiena/aktualu/lietuva/n-puteikio-vadovaujama-centro-partija-keicia-pavadinima-pridurs-zodzius-geroves-lietuva-56-1222986

Comments are closed.

Close Search Window