Aktualijos|

Gražulis Seimui siūlo skubiai priimti įstatymą, kad asmenys kurie viešai palaiko Rusijos karinę invaziją į Ukrainą, būtų griežtai baudžiami, kaip ir už1991 m.Sausio 13 žudynių neigimą, palaikymą arba pateisinimą.

Seimo narys, Tautos ir teisingumo sąjungos (centristų – tautininkų) pirmininkas P. Gražulis šiandien Seime įregistravo Baudžiamojo kodekso pataisą, numatančią, kad tie, kurie viešai socialiniuose tinkluose, televizijos, radijo eteryje, portaluose ir kitais viešai skleidžiamais būdais neigia, arba pateisina Rusijos karinę invaziją į Ukrainą arbą palaiko Rusijos pradėtą karą, už būtų baudžiami kaip ir už 1991 m. Sausio 13 žudynių,  1991 m. liepos 31 žudynių Medininkuose neigimą, palaikymą arba pateisinimą.

Putino įsakymu Rusijos kariuomenė pradėjo karą su Ukraina. Rusijos kariai kasdien žudo Ukrainos gynėjus ir civilius gyventojus, okupuoja Ukrainos miestus, bombarduoja visą šalį raketomis. Tuo pačiu Rusija vykdo ir informacinį karą. Pačioje Rusijoje žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose draudžiama sakyti, kad Rusija paskelbė Ukrainai karą, jie tai vadina „specialiąją karine operacija”. Lietuvoje taip pat veikia mūsų priešo agentai, Putino pakalikai, informacinio karo dalyviai. Jie platina dezinformaciją, viešai palaiko Putino invaziją arba neigia, kad Rusija užpuolė Ukrainą. Siūlau Seimui skubiai priimti Baudžiamojo kodekso pakeitimą, kuriuo būtų suteikta galimybė policijai ir prokuratūrai neutralizuoti tokius Putino agentus, veikiančius Lietuvoje” – pristatydamas savo įregistruotą įstatymo pataisą kalbėjo P. Gražulis.

Comments are closed.

Close Search Window