Aktualijos, Pareiškimai, PIRMININKAS|

Petras Gražulis: žmonės kalba, kad Energetikos ministras D. Kreivys jam priklausančiose MOKI-VEŽI parduotuvėse naudoja beveik nemokamą elektros energiją, o gal net ją kitiems perparduoda, nes pasinaudojo arba spec. žiniomis, arba ES parama ir susipirko saulės ar vėjo elektrines prieš pat prasidedant kainų pasiutpolkei. Norėjau sužinoti tiesą ir jo tiesiai-šviesiai to paklausiau Seimo posėdyje, kiek jis moka už elektrą . Deja, Seimo vicepirmininkas A. Mazuronis stojo kažkodėl ginti ministrą – neleido jam atsakinėti. Bet kokiu atveju labai įdomi ministro veido ir kūno reakcija – ar tik nebūsiu pataikęs kaip pirštu į akį?

P.S.: Primenu, kad praeitos Vyriausybės susisiekimo ministrui Jaroslavui Narkevičiui užsienio komandiruotėje kviestiniuose pietuose už jo suvalgytą kotletą sumokėjus ministerijai pavaldžiai įstaigai, žiniasklaidoje kilo tikra isterija, kad ministras yra baisus nusikaltėlis, buvo pradėtas net ikiteisminis tyrimas. VTEK nusprendė, kad susisiekimo ministrui J. Narkevičiui kilo interesų konfliktas, kai už jo pietus pernai per komandiruotę Minske sumokėjo ministerijai pavaldi Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, o išlaidas Abu Dabyje padengė Lietuvos automobilių kelių direkcija. Prezidentūra pareiškė, kad šis etikos sargų sprendimas dar kartą patvirtino, kad J. Narkevičius yra netinkamas eiti ministro pareigas. Prezidentas Gitanas Nausėda ne kartą ragino jį trauktis.

Dabar palyginkime D. Kreivio elektros reikaliukus – mirtina tyla žiniasklaidoje, tyli Prezidentas, VTEK nemato interesų konflikto. Štai ką reiškia turėti konservatorių partijos bilietą!

Comments are closed.

Close Search Window