Aktualijos|

Rūta Janutienė (D. Labučio / ELTOS nuotrauka)

Lietuvos Respublikos Seimo nario Naglio Puteikio lyderiaujama Centro partija „Gerovės Lietuva“ džiaugiasi ir didžiuojasi kasdien vis labiau didėjančiu Lietuvos žurnalistės, redaktorės, tiriamosios žurnalistikos laidų vedėjos, politikės Rūtos Janutienės populiarumu!

  1. Vos prieš 3 dienas (2020 m. sausio 28 d.) nepriklausomo publicisto Vitalijaus Balkaus į internetą įkeltas maždaug pusvalandžio trukmės vedamos laidos „Iš savo varpinės“ vaizdo įrašas sulaukė rekordinio populiarumo per tokį trumpą laiką – daugiau kaip 20 tūkstančių peržiūrų!

Paskutiniu metu lyg grybai po lietaus Lietuvoje ėmė „dygti“ vis nauji pavojingų nuotekų vamzdžiai. Po atskleisto „Grigeo“, nevyniokime žodžių į vatą, nusikaltimo pranešimai apie leidžiamas nuotekas pasigirdo ir iš Kauno, ir iš Kėdainių, ir iš Vilniaus. Kas tai? Staigus – praregėjimas ar gudrus gynybos būdas? Apie tai kalbamės su, manau, Jums puikiai pažįstama žurnaliste Rūta Janutiene.

Taip pat gerbiama Rūta pateikė argumentus, kodėl ne per seniausiai „dingusi“ mergaitė ir jos groteskiškos paieškos galėjo būti ne kas kita, o bandymas sujaudinant visuomenę nukreipti jos dėmesį nuo pagrindinio skandalo. Minėtą laidą galite peržiūrėti štai čia: http://alkas.lt/2020/01/30/is-savo-varpines-ruta-janutiene-nuoteku-skandala-dangste-dingusia-mergaite-video/

2020 m. sausio 23 d. Rūta Janutienė oficialiai tapo Centro partijos „Gerovės Lietuva“ nare ir buvo išrinkta Vilniaus skyriaus pirmininke (kartu – ir politinės partijos Tarybos nare). Centro partijos „Gerovės Lietuva“ kandidatų sąrašą į 2020 m. rudenį vyksiančius Seimo rinkimus ketina vesti Rūta Janutienė, Kristupas KrivickasNaglis Puteikis ir profesorius Povilas Gylys. Rūtelė yra apdovanota prestižinėmis Švedijos dienraščio „Dagens Industri“ leidėjų premija bei Vinco Kudirkos premija, už tiriamosios žurnalistikos knygą „Nuslėptoji Williams atėjimo istorija“.

Comments are closed.

Close Search Window