Aktualijos|

Vilnius, Lietuva – 2024 04 10

Pranešame, kartu su Amerikos lietuvių bendruomene, remiančia D. Trumpo rinkimų kampaniją ir bendradarbiaujančia su rinkimų štabu, įsteigiamas Prezidento Donaldo Trumpo rinkiminis štabas Lietuvoje.

D. Trumpui esant JAV prezidentu, nebuvo pradėtas nei vienas karas ar invazija.

Remiame D. Trumpo pažiūras tradicinės šeimos ir tradicinių vertybių atžvilgiu. Pasitikime D. Trumpo pažadu  užbaigti karą Ukrainoje per 24 val. Rusijos sąskaita. 

Rinkiminis štabas bus naudojamas kaip centras, kur vyks svarbiausios kampanijos veiklos, renginiai, ir kuriame bus galima susipažinti su Donaldo Trumpo politinėmis idėjomis ir siekiais. Taip pat šis štabas taps platforma aktyviems piliečiams ir palaikytojams, kurie nori prisidėti prie mūsų bendrų tikslų įgyvendinimo.

Kviečiame visus piliečius, palaikančius ir besidominančius Prezidento D. Trumpo politika prisijungti prie rinkiminio štabo komandos.

Rinkiminio D. Trumpo Lietuvoje štabo pirmininkas Petras Gražulis, pavaduotojas Ramojus Girinskas, pavaduotojas Čikagoje  – Linas Kevličius, štabo nariai – Naglis Puteikis, Nerijus Bakasėnas, Ernestas Lukoševičius, atsakingas sekretorius Tomas Kontautas iš Vašingtono.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window