Aktualijos|

Tautos ir teisingumo sąjunga rugsėjo pradžioje pareiškusi, kad į prezidentus kelia Igno Vėgėlės kandidatūrą, aktyviai pasisako PRIEŠ gyvenimo įgūdžių programą mokyklose.
Partijos pirmininkas, parlamentaras Petras Gražulis Seime užregistravo įstatymo pataisas, kurias priėmus būtų uždraustas bet koks lytinis švietimas mokyklose. O už šio įstatymo pažeidimą siūlo tūkstančius siekiančias baudas. 

Uždrausti nepilnamečių lytinį švietimą mokyklose pasiūlęs P. Gražulis: „Manęs niekas nemokino kaip susikurti šeimą ir susilaukti vaikų“

P. Gražulis cituoja LR Konstitucijos 26 straipsnį, kuriame rašoma: ,,<…> Tėvai ir globėjai nevaržomi rūpinasi vaikų ir globotinių religiniu ir doroviniu auklėjimu pagal savo įsitikinimus.  Politikas sako, kad tai numatančias Nepilnamečių apsaugos nuo neigiamo viešosios informacijos poveikio įstatymo ir Administracinių nusižengimų kodekso pataisas jis įregistravo remdamasis mūsų šalies Konstitucija ir sekdamas Lenkijos pavyzdžiu.


„Nei manęs, nei kitų mano amžiaus žmonių niekas mokykloje nemokino kaip sukurti šeimą ir susilaukti vaikų, bet esame sėkmingai jų susilaukę. Beje, visas gyvūnijos pasaulis dauginasi be jokios įgūdžio programos. Įstatymų pataisas parengiau, siekdamas apsaugoti vaikus nuo seksualinės veiklos skatinimo, nuo dorovės iškraipymo ir iškrypimo, kuris grėsmingai plinta per vadinamąjį lytinįį švietimą. Netgi kai kurie politikai susipainiojo, nes nežino kiek yra lyčių“, – sakė P. Gražulis. Siekiant išvengti valdančiųjų partijų gudravimų ir manipuliacijų geriausia išeitis – uždrausti lytinį nepilnamečių švietimą mokyklose. Už seksualinį švietimą mokyklose siūlo baudas nuo 500 iki 1000 eurų P. Gražulio įsitikinimu, už dorovinį ugdymą yra atsakingi tėvai.
„Tegul šiais klausimais nepilnamečius šviečia jų tėvai, kaip ir yra numatyta Konstitucijoje! Nesugebant tėvams paaiškinti – jie gali patys pasirinkti mokymo kursus pagal savo įsitikinimus“, – sako politikas.

P. Gražulis siūlo į įstatymą įrašyti, kad„nepilnamečių lytinis švietimas mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose bei renginiuose draudžiamas. Juose neturi teisės lankytis jokios organizacijos, kurios skatina vaikų seksualizaciją“.
Už šių reikalavimų pažeidimą P. Gražulis Administracinių nusižengimų kodekse siūlo numatyti baudą nuo 500 eurų iki 1000 eurų. Už šį administracinį nusižengimą, padarytą pakartotinai, politikas siūlo bausti nuo 2 tūkstančių eurų iki 3 tūkstančių eurų bauda. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window