Aktualijos|

Tautos ir teisingumo sąjungos pajūrio skyrių pasitarimas Kretingoje – būtina iškelti vieningą antisisteminį kandidatą į LR Prezidentus.

2023 m. gruodžio 25 d. Tautos ir teisingumo sąjungos ( tautininkai, centristai) Kretingos skyrius pakvietė į svečius kitų skyrių atstovus. Susitikime dalyvavo partijos pirmininkas Petras Gražulis.

Ateinantys metai bus rinkiminiai, nes gegužės mėnesį bus renkamas Prezidentas, Europos parlamentas ir LR Seimas. Aptarėme partijos siūlomo kandidato į prezidentus Igno Vėgėlės kandidatūrą. Tautos ir teisingumo sąjungos pirmininkas P. Gražulis pasidalino įdomiu faktu, kad disidentas, Helsinkio grupės narys Viktoras Petkus artimai draugavo su I. Vėgėlės tėvais. Lietuvai reikalingas toks prezidentas – užaugęs ištikimų ir tikrų kovotojų už Lietuvą šeimoje.

P. Gražulis trumpai informavo partijos pasirinkimą dėl kandidato į prezidentus: Tautos ir teisingumo sąjunga nekels savo partijos nario kandidatu į prezidentus, kaip kad padarė ir daro kitos partijos. Būtina valdyti savo ambicijas, atsisakyti reklamuoti savo partiją, pasirenkant nepartinį, antisisteminį kandidatą, kuris suvienytų Lietuvos visuomenę išvadintą valdančiosios žiniasklaidos: patvoriniais, plokščiažemiais, maršistais, rėksniais, kremliniais ir t. t. Kiek galima Lietuvos žmonėms kabinti įvairias etiketes ir taip juos skaldyti? Partija turi ir kitą viltį, kad apie didelį visuomenės pasitikėjimą turintį kandidatą gali apsivienyti ir kitos partijos.

Susirinkusius partijos pirmininkas P. Gražulis pakvietė lapkričio 29 d. 18 val. į susitikimą, kuriame I. Vėgėlė pateiks pranešimą apie savo apsisprendimą kandidatuoti į prezidentus. Šis renginys vyks Vilniuje, Vaidilos teatre.

Partijos pirmininkas taip pat padėkojo Kretingos skyriaus vadovui Romaldui Tvirbutui už gražią iniciatyvą sukviesti Žemaitijos skyrių atstovus dalykiniam nuomonių pasidalinimui. Buvo aptarti tolimesni partijos Pajūrio regiono ( Žemaitijos) veiklos planai.

Kitas susitikimas įvyks Plungėje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Close Search Window